Учора увечері, 24 січня, о 22:38, до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у Кременчуці, на вул. Європейській.
Загоряння сталося у багатоповерховому житловому будинку. Вогнем знищено домашнє майно. Пошкоджено оздоблення стелі та стін на площі 5 кв.м. Від повного знищення дану квартиру вдалося врятувати.
До гасіння залучалось одне відділення 16 ДПРЧ. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. Про постраждалих не повідомляється.
Більше цікавих та важливих новин про життя міста у наших соцмережах: Facebook, YouTube та TikTok.
Джерело інформації: Новини Кременчука
Comments 0